Yeni Yıl için 5 Mükemmel süsleme

6904

By Berkay Öztunç 05 Apr 1919

Yeni yıl yaklaşıyor evlerde süslemeler başlamıştır. Yeni yıl süsü için evinizde yapabileceğiniz bir çok süs eşyası bulunmakta. Yeni yıl süsleri birkaç renkli kağıt makas ve yapıştırıcı ile ışıldayan yeni süsleri yapmanız mümkün. 2019 yılı süsleri için sizler için seçtiğim birkaç kolay tasarım bulunmakta. Bir iki saat içersinde evinizin her yerine yetecek kadar yeni yıl süsü üretmeniz mümkün.

Yeni yıl öncesinde hediye süslemesi için de bu linkten ulaşabilirsiniz. Yeni yıl ağaçlarının üstüne süslemeler için çok kolay olan bu yöntemlerin yapımı çok basittir. 

 

Yeni Yıl Melek Süsleri

Yeni yıl süslemelerinin en gözdelerinden biri olan melek figürü yapımı çok kolaydır, birkaç kağıt ile mükemmel bir süs yapabiliyorsunuz. Bunun için 2  farklı renkte kağıt makas ve yapıştırıcıya ihtiyacınız var. Süslemenin en önemli noktası katlama bunun için size önerim cetvel kullanmanız. İyi katladığınızda süsünüz uzun süre kalabilmekte.

Yeni yıl süslemesi

Yeni Yıl Kartlığı

Yeni yılda sevdiklerinize kutlama kartı vermek isterseniz bu tasarım oldukça kolay. Kalın karton kağıdı ve parlak bir elişi kağıdı ile bu mükemmel görünümlü kartlığı yapabilirsiniz. Makas cetvel ve yapıştırıcı ile yeni yıl kartını yapmanız için gereken malzemelerdir.

Yeni yıl süslemesi

Kitap Ayracı Çam Ağacı

Herkese verilebilecek yeni yıl için hazırlanabilcek küçük bir hediye. En güzel günlerinde kitap ayracı olarak kullanılabilecek bu tasarım şimdiye kadarki en sevimli kitap ayraçlarından biri. Makas, kağıt , cetvel ve yapıştırıcı ile yapabileceğiniz bu tasarım birkaç süsleme ilede geliştirilebilir. Daha fazla tasarımı özelleştirmek için tavsiyem yün parçaları kullanmanız.

Yeni yıl süslemesi