Yeni yıl için 23 adet süs yapımı

7119

By Berkay Öztunç 05 Apr 1919

Yeni yıl yaklaşıyor, çok güzel ve dekoratif süslemeler sunuyor olabilir. Yeni yıl içerikli süs eşlayar için dışardan pahalılaştırmadan evde birkaç sim ve ip ile yapabilceğiniz bir sürü süsleme mevcut. Bunlardan 23 adet yeni yıl süslemesi, seçtiğimiz bu videoda yer almakta. 

Basit bir yıla kadar bu tasarımları ve hediyelikler için çok fazla malzeme bulunmamakta, silikon tabancanız ve evdeli malzemeleriniz yereli olucaktır.

İp lamba

Genelde yapılması çok yer gerektiren yeni yıl süslemesi. Ve pratik bir şekilde yeni yıl ağıcınızın olduğu yere konmak için yapılabilir. İp, balon ve yapıştırıcı ile bu eleman için sonradan bir ışık ile dilediğniz gibi bir görüntü elde edilebilir. Bu şık tasarım sonradan odanızda kullanılabilir.

Yeni yıl süslemesi

Makarna Süsleri

Yeni yıl süsünü yapılabilcek en güzel süsleme aracıyla makarna yapmak, bu yüzden 10 adet daha fazladır elbette süslerle işiniz bittikten sonra atabilirsiniz ve çok ucuza mal olmuş olur. Yeni yıl süsleri için gerekli şekillerde yapıştırıp boyamanız yeterlidir.

Yeni yıl makarna süsü

Gazoz Kapağı Süsü

Yeni yıla kadar hosting kapak biriktirilmiştir. Şişe kapakları ile boyama ve yapıştırma ile yapılabilcek 2 boyutlu ve birçok çizim süslemek mümkündür. Sadece şu konuda uyarayım arka taraf görünmesin. Bu kolay ve ultra ekonomik modelin oluşturulmasına dair yeni düzenlemeler yapılmıştır.

Yeni yıl süsleri gazoz kapağı