Telefon ve kablolar için 14 farklı tasarım fikiri

6965

By Berkay Öztunç 05 Apr 1919

Telefonlarımız ve bunların şarj kabloları için çok çileli bir kap arayışımız var. Buna ek olarak kablolarımızın bozulmasıda bizleri zaman içinde sinir etmekte. Şarj kablosu için yapılan onarımla bir kablonun çalışma süresini 3 kat uzatabilirsiniz. Birkaç kolay yöntemle bunları yapmanız mümkün. Tasarımsal telefon kapları ise bu videoda çok güzel işlenmiş. Telefon kaplarını yapmak için evdeki eski eşyalar ve birkaç birleştirme aparatı yeterli.

 

Örgü telefon şarjı

Telefon şarjlarının ömrü plastikten dolayı sürekli bozulmakta, bu durum için basit bir plastik parçası ve yün iple eski bozulan kablonuzu yeniden canlandırabilirsiniz. Bu işlemi yapmak çok kolay, örgü telefon şarj tasarımını diğer bir çok açılmış kablolara uygulayabilirsiniz.

Örgü şarj kablosu

Kablo Tutucu

Ofis ortamları veya birden fazla kablonuz varsa bu tasarım hem çok basit hemde çok hayat kurtarıyor. Birkaç mıknatıs ve bitmiş tükenmez kalem yayı ile yapabilceğiniz bu tasarım kablolarınızın düzenli durmasını ve sizi yormamayı sağlayacaktır. Bir ofis çalışanı olarak, ofis ortamının düzenli olması çok önemli olduğundan, bu tasarım çok kullanışlı. Ofis ortam düzenleyicisini bu maliyetlere bulmakta çok mümkün değil.

Mıknatıslı şarj tutucu

Kravattan Telefon Kabı

Eski ve tasarımını beğendiğiniz kravatlarınızdan telefonlarınız için taşıma kabı yapabilirsiniz. Bu tasarımda eski bir kravat ve birde çırt çırt gereklidir. Sonra size gösterildiği şekilde dikiş işlemini yaparak kullanabilmektesiniz. Eski kravatları değerlendirmek için çok güzel bir seçim. Ek olarak kravatın iç yüzeyi yumuşak olcağından telefonunuz çantanızda diğer metallerden korunmuş olucaktır.

İphone kap tarasarımı