Tahta palet ile yapılabilecek 5 mükemmel eşya

7329

By Berkay Öztunç 05 Apr 1919

 Tahta palet günümüzde en çok kullanılan dekoratif ürünlerden biridir. Maliyet olarakta çok ucuzdur çünkü eski paletler çok fazla bulunmakta. Ayrıca ahşap paletler ağır ürünlere dayanıklı olduğundan kullanılan malzemelerde dayanıklı olmakta. Sizlere birkaç palet ile yapılabilecek dekoratif ürün sunucağım.

Palet Bitki Planlıyıcı

Farklı türden bitkileri kolaylıkya teşirmeniz için kullanabilceğiniz bir raf. 1 adet palet ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu planlıyıcı için kara tahta boyasına ihtiyacınız bulunmakta. Bitkiler için farklı raflarda farklı yetişmelerini olanak sağlayan bu tasarım cidden çok dekoratif bir görüntü oluşturmakta.

Palet bitki

Palet ile 3 Boyutlu Dekor

3  boyutlu dekor eşyaları o kadar çok kullanışlıdırki. Sizler için ışıklık ve mini mumluk olabilirler . bunun haricinde  güzel bir görünüme de sahip olan derinlikli eşyalar günümüz dekorasyonlarında da yer almaktadır. Burada 1 adet paletten ortalama 3 veya 4 adet obje üretebilirsiniz.

 palet 3 boyutlu dekor

 Ahşağ Palet Tablo

Ahşap dekoratif bir tablo için şimdiye kadar olan en basit ve en nostajik fikirlerden biri. Bunun için paletin iç malzemesine ihtiyacınız var, tabi birde bu ürün için gelişmiş bir testereye de ihtiyaç var, kalın malzeme kesiliceğinden işlem biraz zorlaşabilir. Bu tabloyu sonradan boyuyarak veya farklı ara malzemelerle inanılmaz bir görünüm verilir hale getirebilmektesiniz.

Ahşap palet tablo