İphone ile çekilebilecek 3 mükemmel fotoğraf konsepti

6844

By Berkay Öztunç 05 Apr 1919

İphone ile çekilebilecek fotoğraf konseptleri arasında bulduğum 3 güzel fikir. Mobil cihazlar ile yapılacaktırız bu güzel denemeler meydana getiririz. Sizlerle paylaşacağım bu yazıda 3 adet iphone efekti göstereceğim. Bunlardan biri su altı fotoğrafını çok basitçe çekmeyi sağlayacak. İphone su altı çekimi için bir büyük bardak yeterli ve lütfen dingin bir suda çekin sonra yukarı ıslanmasın. Hoş iphone su geçirmeme özelliği geldiğinden beri su altında da değil ama ne olur ne olmaz.

Panoramik hareketlilik

Panoramik fotoğraf özelliği ile bir çekimler yapılır. Bunun yanında sıra yukarı ve aşağı perspektif de mevcut. Çoklu panoramik çekimde dikkat noktası gerekli olabilir. Sonrasında aranızdaki mesafeyi iyi halde bulunduran dinamik bir fotoğraf yakalabilirsiniz.

Projeksiyon efekti

Bir projeksiyon cihazına sahip olmak, bir projeksiyon cihazına sahiptir. Önerim yansıtıcı gözlük ile farklı bakış açıları yakalamanız. Ben bu kartal gözü ile üretim de çok güzel oldu.

Su Altı Çekimi

Buraya bir tane getirebilirsiniz, camı bükme özelliği ile bir araya getirebilirsiniz. Büyük bir bardak alın ve yavaşça suya daldırın. Hem bölünmüş videolar hemde su altı çekimi.