HP sprocket ile yapılabilcek 3 Mükemmel Fikir

6833

By Berkay Öztunç 05 Apr 1919

Günümüzde popüler olan cep yazıcılarından biri olan hp sprocket mini fotoğraf baskı cihazı oldukça popüler ve kullanışlı. HP sprocket yazıcılar 2 farklı boyutta kağıt ve modele sahipler. Bunlarla birçok kart ve mükemmel hediye yapabilmektesiniz. İnternette bulduğum birkaç örneği sizlere sunmak isterim. HP sprocket plus biraz daha büyük olmasına olanakla küçük modeline göre avantajlı. Bir kaç deneme sonrasında Hp sprocket plus küçük kağıtla da baskı almayı başardım sadece basacağınız fotoğrafın doğru ayarlanması gerekmekte. Hadi birkaç fikir inceleyelim.

Mini Fotorğraflı Çerçeve

HP sprocket ile bastığınız fotoğraflar ile oluşturabilceğiniz mini bir albüm çerçevesi. Oldukça keyifli ve minimalist bir görünüm elde edebilirsiniz. HP sprocket bu işlem için arkası yapışkanlı kağıt sunmakta ve çıkarttığınız resimleri çerçevinizin içine sabitlemeniz oldukça kolay olmaktadır.

 

 

Mini Fotoğraf Albümü

Hp sprocket ile bastığınız fotoğraflardan oluşan ve sizin yazınızla birlikte verilebilecek bir mini foto albümü, fiziksel instagram gibi görünümlerde bir çok uygulama alanı bulunan bu hediye çok kolay bir albümle yapılabilmekte. Bunun yanına el işi ile yaptığınız süslemeler olursa sonuçları çok mutlu edici olabilmekte.

Seyehat günlüğü

Bir seyehatinizle ilgili yapıcağınız fotoğrafları ve sonrasında gün sonunda tutacağınız bir günlük seyehat sonunda yıllar sonra sizlere kalacak en güzel miraslardan biri olucaktır. Bununla ilgili olarak küçük düz bir defter, kalem ve HP sprocket cihazınızı almanız yeterli gün sonunda bu üçü ile 1 saatlik bir çalışma sonucunda gezdiğiniz gördüğünüz her yeri ve her duygunuzu yıllar sonra bile hatırlayabilirsiniz. HP sprocket sayesesinde anında fotoğrafları çıkartıp yapıştırabilirsiniz

.