Profesyonel 3 adet fotoğraf adresi

1

By Berkay Öztunç 31 Aug 2020

Unsplas.com

 

İşte en iyisi burada binlerce görsele ücretsiz olarak erişebilirsiniz ve inanır mısınız burada milyonlarca resim var, her gün büyüyen bu topluluk fotoğraf çekmeyi seven kişiler tarafında inanılmaz hızlı bir şekilde büyümekte. Burdan indirdiğiniz görselleri satamazsınız. Ama kendiniz için kullanabilirsiniz. Youtube'ta bir fotoğraf ihtiyacınız var ise kapak fotoğrafı olarak kullanabilirsiniz. Profesyonel olan fotoğrafların en güzel özelliği arama ve öneriler sunması. Ayrıca gerçekten fotoğrafçılık anlamında çok başarılı sanatsal çalışmalar da içermekte.

pexels.com

Burası dijital dünyanın en mutlu olduğu platform. Sadece bunun üzerinden para kazanan insanlar var. Burada profesyonel fotoğrafın dışında profesyonel olarak videolar da bulabiliyorsunuz. Ve konuşmak istediğiniz bir konu varsa onunla ilgili ara videoları da burada bulabilirsiniz. Youtube üzerinden para  kazanmak isteyen çoğu insan bunu yapmaya başladı. Birkaç görsel ve video ile iş çözebilmekteler.

freepick.com

İşte burası tam bir bomba alemi en eskilerden biri ve burası tam tasarımcıların yardımcısı diyebilirim. Hem vektörel hem de psd olarak binlerce tasarım var burada. İnanılmaz bir site olmasının tek sıkıntılı yanı nereye basmanız gerektiğini iyi bilmeniz gerekiyor yoksa reklamlardan kurtulamazsınız. Ama içerisinde milyonlarca çizim var ve bunlardan birileri online edit yaparak para kazanabilir. 

 

Bunların hepside Ücretsiz resim indirme sitesi olarak adlandırılabilir.