50 adet ücretsiz sağlık iconları vektörel

1

By Berkay Öztunç 30 Aug 2020

Ücretsiz icon kullanılır mı ?

Ücretsiz iconların kullanımında hiçbir sakınca yoktur. Sadece satışı ile gelir elde etmemeniz gerekmekte. Bunun da tespitinde ciddi süreçler olduğundan rahatlıkla kullanabilirsiniz. 50 adet ücretsiz deney iconları aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Tam 50 adet flat design icon olarak svg, icon, png, psd ve esp olarak paket içeriğinde vardır.

İndirmek için tıklayın

ücretsiz svg ikon, ücretsiz png laboratuvar iconları, ücretsiz corona iconları, ücretsiz png iconları, ücretsiz tasarım eps iconlar, laboratuvar için 50 adet ikon. 

Etkiliyici dijital tasarım ikonlar, en iyi laboratuvar ikonlarını bu sitede bulabilirsiniz. Ücretsiz indirilebilen ikonlar, laboratuvar için set hem esp hemde svg olarak indirabilisiniz.

 

SVG nasıl kullanırım ? 

Svg html içerisinde direkt olarak img etiketine linkleyebilirsiniz. Css olarak svg tam ölçeklenebilmektedir ve bozulma yapmaz. Diğer pnglere oranlar her ölçüde maksimum kalitede çalışır ve 100% en iyi etkiyi alırsınız. SVG icok kısımlarında kullanılır genelde. HTML ikon olarak svg den çevrim yapabilirsiniz. Kendiniz de svg ikon yapabilirsiniz. SVG nin renklendirme ve şekillendirme cssleri de mevcut. Ayrıca SVG resimleri kod olarak açabilir ve kod üzerinden de düzenleyebilirsiniz. SVG zaten bir dizi kodudur ve diğer resimlere göre değişim gösterir.